Чому Порошенко не прийшов на допит у ДБР?

Про це пише “Країна”.

Екс-президент Петро Порошенко пояснив ситуацію з допитом в Державне бюро розслідувань, на який він не прийшов, 3 вересня.

Його викликали у справі про зловживання владою при скасуванні в 2016 році рішення голови однієї з місцевих РДА в Миколаївській області.

“Їдьте в ГБР, там і запитайте!” – відповів політик.

Потім він повернувся і додав, що “ДБР створено неконституційно і має ознаки політичних переслідувань”.

“Я зараз працював у Верховній Раді. І на сьогоднішній день, особливо після нинішнього рішення (Ради про початок перепідпорядкування ДБР президенту, – ред.) є підтвердження, що ДБР створено неконституційно. І воно має всі ознаки політичних переслідувань”, – додав лідер “ЄС”.

Порошенку збираються надіслати ще одну повістку. Сьогоднішній допит повинен був бути для екс-президента третім.

“Наскільки я розумію, мова йде про діловодство, про видання указів, про документи. Ми просили дати нам перелік питань, щоб ми могли підготуватися і дати вичерпні відповіді. Але це вже традиція ГБР, що вони своїх питань соромляться, вони весь час говорять, що це страшна таємниця слідства”, – заявив адвокат Петра Порошенка Ігор Головань.

“Мова йде про скасування рішення, яким півтори тисячі гектарів земель сільськогосподарського призначення були віднесені до земель запасу державної власності і дано дозвіл на подальшу безоплатну передачу у власність земель з відповідних земель запасу державної власності”, – повідомила прес-секретар ГБР Анжеліка Іванова.

Добавить комментарий