Главу ФФУ Павелка викрили у виведенні одного мільйону через офшор

Главу ФФУ Павелка викрили у виведенні одного мільйону через офшор
56288 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народний депутат та голова Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко пов’язаний із зареєстрованою в Об’єднаних Арабських Еміратах офшорною компанією, через яку з бюджету ФФУ вивели більше одного мільйона гривень.

Саме через офшорну компанію дочірня структура ФФУ закупила обладнання для виробництва трави на суму 6 млн доларів, йдеться у програмі Схем.

За інформацією журналістів, в грудні 2016 року Андрій Павелко літав в Об’єднані Арабські Емірати, де провів зустріч з номінальним директором компанії S.D.T FZE Мохамедом Кайедом.

Журналісти оприлюднили документи на підтвердження того, що принаймні в частину контрактів була закладена переплата у 20%, через що на рахунках офшору нібито осіло більше мільйона доларів.

Павелко заявляв, що нічого не знає про офшор і не зміг згадати його назви. Згодом спільну фотографію глави ФФУ з директором офшору, громадянином ОАЕ журналісти знайшли на сторінці Каєда у Facebook.

Пізніше Павелко заявив, що на зустрічі з номінальним директором арабського офшору «не було жодних переговорів», а зустріч відбулася за ініціативи Каєда, який хотів обговорити можливість розширення співробітництва між Україною та ОАЕ і проведення футбольних турнірів у Еміратах.

За даними «Схем», фірма S.D.T FZE закуповувала іноземне обладнання для заводу, яким володіє ФФУ, а потім із націнкою 20% перепродувала його українській компанії «ФФУ Продакшн», яку заснувала ФФУ.

Керівництво ФФУ заперечує свою причетність до схеми із залученням арабського офшору і стверджує, що послугами офшору порекомендував скористатися основний партнер проекту – німецька Polytan.

Автор: Vse.Media

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео