ГПУ стала «торговою палатою» з укладання бізнес-угод – Гнап

ГПУ стала «торговою палатою» з укладання бізнес-угод – Гнап
111761 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральна прокуратура України під керівництвом Юрія Луценка стала такою собі «торговою палатою», в якій угоди зі слідством про визнання вини перетворилися на комерційні угоди.

Про це у своєму відеоблозі «Право на правду» розповів журналіст Дмитро Гнап.

За його словами, в США правоохоронні органи йдуть на угоду з кимось із учасників злочинної групи, щоб вийти на справді велику рибу, тобто на голову злочинної піраміди. В Україні ж такі угоди зі слідством, зауважив Гнап, перетворилися на комерційні угоди.

Він нагадав, що ГПУ, керівник якої ще 2 роки тому розповідав про страшного злочинця колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколу Злочевського, невдовзі закрила справу проти екс-міністра та його фірми, що не сплатила 1 млрд гривень податків.

Відбулося це за угодою зі слідством. «Офіційно за цією угодою, фірма Злочевського сплатить до бюджету не мільярд, і не півмільярда, а лише 160 млн гривень», – зазначив журналіст.

Ще одним резонансним випадком, за словами Гнапа, є справа одного із колишніх керівників «Нафтогазу» часів президентства Віктора Януковича – Олександра Кацуби. У 2016 році його затримали за обвинуваченням у масштабних крадіжках.

Загалом ГПУ нарахувала, що Кацуба причетний до привласнення 1 млрд доларів. Однак, зауважив Гнап, йому теж запропонували укласти угоду зі слідством, за якою він заплатив лише 100 млн гривень, що за нинішнім курсом близько 4 млн доларів, і вийшов на волю.

Таким чином, резюмував журналіст, Генпрокуратура останнім часом стала просто торгово-промисловою палатою, адже там укладається чимало угод. Всі додаткові протоколи до цих угод невідомі, але, наголосив Гнап, усі бачать, як українські прокурори особливо не приховують свій шикарний спосіб життя.

Автор: Vse.Media

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео