Одіозний смотрящий за Києвом Андрій Вавриш будує черговий незаконний ЖК на землі водія Богдана

Одіозний смотрящий за Києвом Андрій Вавриш будує черговий незаконний ЖК на землі водія Богдана
113308 ПЕРЕГЛЯДІВ

Компанії з орбіти керівника президентського офісу Андрея Богдана і забудовника Андрея Вавріша зводять житловий комплекс на майже 30 гектарів рекреаційної землі Національної академії внутрішніх справ.

Про це йдеться у сюжеті телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Договір на будівництво Національна академія, яка і є користувачем двох ділянок на 22 кілометрі Харківського шосе у Києві, підписала з компанією «Резон» влітку 2017 року. Майбутній житловий комплекс має назву «O2 Residence» і складатиметься з 12 будинків, магазинів, школи, будинків відпочинку, СПА.

«Резон» має трьох власників. Перша — Ольга Клецко. Жінка раніше вже була залучена до низки попередніх забудов компанії Вавріша. Другий власник «Резону» — компанія «Еверест», керівником якої є Дмитро Овсій — юрист та партнер Вавріша. Третім бенефіціаром «Резону» є фірма «Ельбрус», керує якою Кирило Скурський.

Мікроавтобус, записаний на нього, журналісти неодноразово фіксували у супроводі автомобілів Андрея Богдана. Девелопером проекту виступає компанія «Сага Девелопмент» самого Вавріша.

Дві ділянки — 23 і 6 гектарів — у користування тоді ще Інституту внутрішніх справ місто передало у 1997 році. Обидві передавалися для рекреації, а конкретно — для оздоровлення курсантів. У 2013 році більшу ділянку — 23 гектари — офіційно перереєстрували, вона отримала кадастровий номер і відповідне цільове призначення — знову ж таке, рекреаційне. Будівництво житлових будинків на землях рекреації заборонене. Меншу ділянку — понад 6 гектарів — перереєстрували аж у 2017 році, напередодні підписання договору з «Резоном».

«Ділянка, яка також раніше надавалася для рекреації, отримала вже інше цільове призначення — для розміщення та дислокації військ Національної гвардії. На такій землі будівництво вже дозволене. Тут, наприклад, можна зводити житло для військовослужбовців. Альо в урядовій постанові, що стосується земель оборони, викладений чіткий порядок такого будівництва. Академія МВС не може бути його замовником, відтак договір, підписаний із забудовником, має сумнівну юридичну силу», — йдеться в сюжеті.

Зазначається, що містобудівні умови і обмеження — документ, який по суті дає старт кожній новій забудові — Академія МВС отримала від КМДА влітку 2015 року. Саме в тій годину їх підготовкою займалася служба містобудівного кадастру, очолювана на тій момент Вавришем.

«Найімовірніше, він вже тоді готував майбутню забудову для своєї компанії», — йдеться у розслідуванні.

Нагадуємо:

У липні мер Києва Віталій Кличко заявляв, що Богдан намагався підпорядкувати його «своїм людям» – гендиректора компанії «SAGA Development» Андрію Вавришу, або гендиректора холдингу «1+1 Media» Олександру Ткаченку.

Вавриш один з найбільших забудовників у столиці, засновник і керівник компанії «Сага Девелопмент».

У серпні Богдан і «куратор від Зеленського» Вавриш провели три дні і День Незалежності зокрема у Франції, на весіллі «наглядача» за Мін’юст юстом Андрея Довбенко і Ганна Огренчук.

Автор: Vse.Media

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео