Після підвищення ціни газу зростуть і премії працівників «Нафтогазу» – експерт

Після підвищення ціни газу зростуть і премії працівників «Нафтогазу» – експерт
56188 ПЕРЕГЛЯДІВ

Експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський вважає, що після підвищення ціни на газ слід очікувати і зростання премій працівників НАК «Нафтогаз України».

Таку думку він висловив в ефірі телеканалу ZIK.

«У «Нафтогазі» звітували, що їхні прибутки становлять 40 мільярдів. Тепер буде, мабуть, під 70 мільярдів. І премії  керівництво «Нафтогазу» буде отримувати вже не мільярд гривень, а там буде вже зо 2 мільярди премії», – зазначив експерт.

Тобто, резюмував Павловський, у «Нафтогазі» мають пряму зацікавленість від цього підвищення, бо добробут НАКу від цього зростає.

Стосовно ж самого рішення уряду підвищити ціну газу, то, за його словами, тут виникає питання і звичайного арифметичного характеру.

«Я знаю, що наші керівники уряду більше навчалися на вінницьких базарах, ніж в університетах. Тому в них із математикою проблеми. От якщо зараз мінімальна пенсія становить 1 434 гривні, а ціна газу буде 8 550 гривень. Просте питання: скільки пенсіонерів «дотягне» до весни з такими цінами?» – наголосив експерт.

До того ж, на думку Павловського, 55 млрд гривень, які уряд виділив на субсидії на 2019 рік, точно не вистачить, адже після такого підвищення, «прохачів» субсидій побільшає. І в уряду буде два шляхи, як це вирішити: збільшити кількість відмов або зменшити розмір субсидій.

Автор: Vse.Media

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео